Kariera

Dołącz do zespołu MOD21.
Twórz razem z nami przyszłość budownictwa.

znacznik

PROCES REKRUTACYJNY

MASZ PYTANIA?

Nazywam się Marta Barszczewska i zajmuję się HR. Z przyjemnością opowiem więcej na temat procesu rekrutacji.

NAPISZ

1.

PRZESŁANIE CV

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Prześlij CV! Pamiętaj o zawarciu w nim niezbędnych zgód na przetwarzanych danych osobowych. Inaczej nie będziemy mogli wziąć Twojej kandydatury pod uwagę.

2.

ANALIZA CV

Daj nam chwilę, abyśmy mogli przyjrzeć się Twojej kandydaturze. Na tym etapie sprawdzamy, na ile Twoje kompetencje i zainteresowania są zbieżne z wymaganiami konkretnego stanowiska.

3.

KRÓTKA ROZMOWA TELEFONICZNA

Jeśli Twoja aplikacja przeszła pozytywną weryfikację, zadzwonimy, aby przeprowadzić wstępną rozmowę rekrutacyjną.

4.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Jest to pierwsze spotkanie w firmie. Najczęściej od razu z przyszłym przełożonym. Będziemy chcieli zapytać Cię o Twoje dotychczasowe doświadczenia oraz poznać lepiej jako człowieka. Może się zdarzyć, że zostaniesz poproszony o wykonanie krótkiego zadania.

5.

DECYZJA O ZATRUDNIENIU

Przeanalizujemy wszystkie zebrane informacje. Naradzimy się. I mamy nadzieję, że będziemy mogli Ci powiedzieć…

Witamy w MOD21!

Może szukamy właśnie Ciebie?
Daj nam się poznać. Wyślij swoje CV.

Poszukujemy osoby, która świetnie zna się na sporządzaniu kalkulacji w branży budownictwa. Będziesz współpracować przy projektach budownictwa modułowego z zespołem technicznym i zespołem ofertowym. Weźmiesz udział w projektach na rynku polskim i niemieckim.

Twoje główne zadania:

  • Wykonywanie przedmiarów zakresu prac i obiektów,
  • Kontakt z firmami podwykonawczymi,
  • Zbieranie ofert podwykonawczych,
  • Zbiór i wycena bazy materiałowej,
  • Współpraca w procesie przygotowania ofert
  • Ocena techniczna składanych ofert we współpracy z innymi działami,

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane budowlane),
  • Znajomość rynku kontrahentów budowlanych i branżowych,
  • Doświadczenie w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w sporządzaniu kalkulacji,
  • Komunikatywność, systematyczność, umiejętności negocjacji i dokładność.

Mile widziane:

  • praca w systemach kalkulacyjnych,
  • znajomość języka niemieckiego (lub angielskiego).

Co oferujemy:

  • Nowoczesne środowisko pracy, otwartość na doskonalenie procesów
  • Pracę przy nowoczesnych projektach z fantastycznym zespołem

Kogo szukamy:

Osoby dynamicznej i zwracającej uwagi na szczegóły, która zajmie się wsparciem zespołu od strony dokumentacji materiałowej, zgrania poszczególnych etapów budowy modułów w technologii drewnianej.

  • współpraca z kierownikiem projektu,
  • współpraca z działem projektowym, działem zakupów, logistyki i działem produkcji,
  • analiza techniczna projektu przekazanego przez Zamawiającego oraz określenie zagrożeń realizacyjnych,
  • tworzenie list materiałów przekazywanych do akceptacji Zamawiającego,
  • tworzenie zestawienia stolarki okiennej i drzwiowej,
  • tworzenie listy zawierającej wykończenie pomieszczeń,
  • tworzenie zapotrzebowania materiałowego dla projektu,
  • tworzenie list materiałów wysyłkowych,
  • techniczne wsparcie działu zakupów w procesie ofertowania materiałów produkcyjnych,
  • praca w systemie informatycznym ERP, Dalux,
  • tworzenie kosztorysów ofertowych.

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane wykształcenie techniczne: budownictwo, elektronika, inżynieria środowiska),
  • znajomość branży budowlanej,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word),
  • mile widziana znajomość programów CAD oraz MS Dynamics.

  • doskonała organizacja pracy (także pod presją czasu), umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy w zespole,
  • samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
  • komunikatywność,
  • gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy w branży zgodnej z profilem działalności przedsiębiorstwa.

DLA ARCHITEKTÓW

Projektujesz? Interesujesz się budownictwem modułowym? Odezwij się do nas. Współpracujemy z architektami i biurami architektonicznymi. Umiemy dzielić się wiedzą. Zależy nam na popularyzowaniu dobrych praktyk.

KONTAKT DLA ARCHITEKTÓW

ryan-ancill-nGsVMkRatgM-unsplashryan-ancill-nGsVMkRatgM-unsplashryan-ancill-nGsVMkRatgM-unsplash
znacznik