Kariera

Dołącz do zespołu MOD21.
Twórz razem z nami przyszłość budownictwa.

znacznik

PROCES REKRUTACYJNY

MASZ PYTANIA?

Nazywam się Marta Barszczewska i zajmuję się HR. Z przyjemnością opowiem więcej na temat procesu rekrutacji.

NAPISZ

1.

PRZESŁANIE CV

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Prześlij CV! Pamiętaj o zawarciu w nim niezbędnych zgód na przetwarzanych danych osobowych. Inaczej nie będziemy mogli wziąć Twojej kandydatury pod uwagę.

2.

ANALIZA CV

Daj nam chwilę, abyśmy mogli przyjrzeć się Twojej kandydaturze. Na tym etapie sprawdzamy, na ile Twoje kompetencje i zainteresowania są zbieżne z wymaganiami konkretnego stanowiska.

3.

KRÓTKA ROZMOWA TELEFONICZNA

Jeśli Twoja aplikacja przeszła pozytywną weryfikację, zadzwonimy, aby przeprowadzić wstępną rozmowę rekrutacyjną.

4.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Jest to pierwsze spotkanie w firmie. Najczęściej od razu z przyszłym przełożonym. Będziemy chcieli zapytać Cię o Twoje dotychczasowe doświadczenia oraz poznać lepiej jako człowieka. Może się zdarzyć, że zostaniesz poproszony o wykonanie krótkiego zadania.

5.

DECYZJA O ZATRUDNIENIU

Przeanalizujemy wszystkie zebrane informacje. Naradzimy się. I mamy nadzieję, że będziemy mogli Ci powiedzieć…

Witamy w MOD21!

Może szukamy właśnie Ciebie?
Daj nam się poznać. Wyślij swoje CV.

  • Opracowywanie, aktualizacja i tłumaczenie materiałów marketingowych: broszur, stron internetowych, prezentacji;
  • Wsparcie w organizacji eventów;
  • Nadzorowanie i współtworzenie materiałów na media społecznościowe Spółki.
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, w tym tłumaczenia;
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów w języku polskim;
  • Zaangażowanie i zainteresowanie marketingiem i PR.

Mile widziane:

  • Zorientowanie w świecie mediów społecznościowych (w tym Instagram i TikTok)
  • Zainteresowanie branżą budowlaną z naciskiem na rozwiązania ekologiczne
  • Inicjatywa i swoboda we współorganizowaniu wydarzeń i eventów

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kierownikiem projektu,
  • współpraca z działem projektowym, działem zakupów, logistyki i działem produkcji,
  • analiza techniczna projektu przekazanego przez Zamawiającego oraz określenie zagrożeń realizacyjnych,
  • tworzenie list materiałów przekazywanych do akceptacji Zamawiającego,
  • tworzenie zestawienia stolarki okiennej i drzwiowej,
  • tworzenie listy zawierającej wykończenie pomieszczeń,
  • tworzenie zapotrzebowania materiałowego dla projektu,
  • tworzenie list materiałów wysyłkowych,
  • techniczne wsparcie działu zakupów w procesie ofertowania materiałów produkcyjnych,
  • praca w systemie informatycznym ERP, Dalux,
  • tworzenie kosztorysów ofertowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane wykształcenie techniczne: budownictwo, elektronika, inżynieria środowiska),
  • znajomość branży budowlanej,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word),
  • mile widziana znajomość programów CAD oraz MS Dynamics.

Mile widziane

  • doskonała organizacja pracy (także pod presją czasu), umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy w zespole,
  • samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
  • komunikatywność,
  • gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy w branży zgodnej z profilem działalności przedsiębiorstwa.

To oferujemy

  • Nowoczesne środowisko pracy, otwartość na doskonalenie procesów
  • Pracę przy nowoczesnych projektach z fantastycznym zespołem

  • Praca w technologii budownictwa modułowego z drewna;
  • Projektowanie i rozwijanie koncepcji architektonicznych z uwzględnieniem specyfiki i zgodności z miejscowymi przepisami prawa budowlanego;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z polsko-niemieckimi zespołami projektowymi;
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy dotyczącej nowości w branży budownictwa modułowego.

  • Wykształcenie wyższe z zakresu architektury;
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu budynków, mile widziane doświadczenie w budownictwie modułowym - drewnianym;
  • Swoboda pracy w programie Revit, AutoCad,
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole w rozproszonej strukturze;

  • Doskonała organizacja pracy (także pod presją czasu), umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy w zespole,
  • Samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
  • Komunikatywność,
  • Gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy w branży zgodnej z profilem działalności przedsiębiorstwa.

  • Wykonywanie prac na linii produkcyjnej;
  • Montaż konstrukcji drewnianych oraz płyt OSB itp. wg dokumentacji;
  • Prace termoizolacyjne ścian, podłóg i dachów;
  • Praca z systemem ERP w zakresie produkcji;
  • Samokontrola poprawności wykonania konstrukcji na zgodność z dokumentacją produkcyjną;
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów przeciwpożarowych na stanowisku pracy;
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
  • Umiejętność obsługi i posługiwania się narzędziami przeznaczonymi do obróbki drewna lub gotowość do nauki;
  • Znajomość posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajomość zagadnień 5S- mile widziana;
  • Umiejętność samokontroli wytwarzanych konstrukcji;
  • Gotowość do nauki prac związanych z funkcjonowaniem linii produkcyjnej.

  • Umiejętność montażu konstrukcji drewnianych zgodnie z rysunkiem;
  • Znajomość i umiejętność prac związanych z termoizolacją ścian, podłóg i dachów;
  • Znajomość i doświadczenie w montażu płyt OSB;
  • Uprawnienia UDT do obsługi żurawia warsztatowego oraz wózka widłowego.
  • Wykonywanie montażu i podłączeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją i instrukcją technologiczną w określonych normach;
  •  Wykonywanie okablowania zgodnie z dokumentacją i instrukcją technologiczną w określonych normach;
  •  Diagnozowanie i naprawy usterek w instalacjach elektrycznych;
  •  Wykonywanie pomiarów i testów elektrycznych;
  • Czytanie schematów elektrycznych.
  • Znajomość instalacji elektrycznych w budownictwie;
  • Doświadczenie w wykonywaniu i odbiorach instalacji elektrycznych w budownictwie,
  • Uprawnienia SEP G1 - E, D;
  • Mile widziane uprawnienia do wykonywania pomiarów odbiorczych instalacji elektrycznej;
  • Umiejętność kontroli poprawności wykonania instalacji elektrycznych na zgodność z dokumentacją;
  • Znajomość zasad BHP oraz przepisów przeciwpożarowych obowiązujących podczas wykonywania instalacji elektrycznych;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

DLA ARCHITEKTÓW

Projektujesz? Interesujesz się budownictwem modułowym? Odezwij się do nas. Współpracujemy z architektami i biurami architektonicznymi. Umiemy dzielić się wiedzą. Zależy nam na popularyzowaniu dobrych praktyk.

KONTAKT DLA ARCHITEKTÓW

ryan-ancill-nGsVMkRatgM-unsplashryan-ancill-nGsVMkRatgM-unsplashryan-ancill-nGsVMkRatgM-unsplash
znacznik